Re-fresh

RE-FRESH

“İnsan (Birey)” ile ilgili konularda uzmanlaşmış, özgün felsefeleri, yaklaşım ve teknikleri ile değer katan, farkındalık uyandıran çalışma arkadaşlarımızı sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bu buluşmalar, ilgi duyan ve özellikle kendisine yatırım yapmak isteyen herkesin katılımına açıktır ve yıl boyunca duyurusu yapılacak farklı çalışmalar ile sürdürülecektir.

Haydi gelin hayat deneyimimizi zengileştirelim, paylaşalım, gelişelim ve tazelenelim, hayatta az bulunur anlar yaşamaya imkan yaratalım.  Bildiklerimizi yeniden hatırlamak, rafine ve özel birlikteliklerden zenginleşmek dolayısıyla başkalarının ve kendi hayatımıza değer katabilmek büyük bir fırsattır.

Bu programları yürüttüğümüz eğitmenlerimiz ile ayrıca kurumsal çalışmalar da düzenlemekteyiz.

RE-FRESH 

It is a pleasure for us to introduce our friends who have added value, risen awareness and specialised in “human” topics with unique philosophies, approaches and techniques. Please join so you can experience from each other.

Let’s get re-freshed, share and get rich by refine and special togetherness always remember that enriching yourself’s and others life will always be a once-in-a-life opportunity.

Programs are run by competent, experienced trainers and coaches. The programs are open to everyone as well as run as “corporate exclusive workshops”.