Hakkımızda

dsm training FARKINDALIK, GELİŞİM ve MOTİVASYON odaklı kurumsal eğitim ve etkinlikler düzenlemektedir. Talep eden kurumun beklentileri ve ihtiyaçları özel içeriğinin ve program akışının şekillenmesinde bizim için yönlendirici ve hassas bir unsurdur. Deneyimsel öğrenme metodolojisi ile yürütülen FARKINDALIK, GELİŞİM ve MOTİVASYON programları modüler bir yapıda olup konularında uzman ve yetkin eğitmenler tarafından yürütülür.

1994 yılından bu yana çok sayıda ulusal ve uluslararası kurumlara DENEYİMSEL ÖĞRENME yaklaşımı ile kişisel gelişim içerikli ve motivasyon odaklı özel projeler sunmaktayız.

Uzman kadromuz, değerli eğitmenlerimiz, zengin aktivite havuzumuz ve deneyimsel öğrenme alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile amacımız kurum çalışanlarına kaliteli, profesyonel hayata yönelik pozitif bir tutum geliştiren bir hizmet sunmaktır.

dsm training Experiential Education Europe Birliği’nin aktif üyesi olup, 2005 yılında EEE Türkiye konferansının ev sahipliğini yapmıştır.

İSTANBUL – LONDRA
dsm training & Refresh Yourself
 
Refresh Yourself Londra merkezli uluslararası offline/online etkinlik platformudur. Türkiye’de dsm training işbirligi ile Türk ve Yabancı uzman konuşmacıları sizlerle buluşturuyor. Arzu ederseniz takvimlendirilmiş ONLINE etkinliklere katılabilir  www.refresh-yourself.co.uk ya da isterseniz kurumunuza özel etkinlikleri birlikte tasarlayabiliriz.
Türkiye’de ki kurumsal etkinlik talepleriniz için training@dsm.com.tr ,
İngiltere için info@refresh-yourself.co.uk
adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Deneyimlerin Somutlaştığı Merkez

dsm training deneyimsel öğrenme metodolojisi ile Farkındalık, Gelişim ve Motivasyon programları düzenlemektedir.