Hakkımızda

dsm training FARKINDALIK, GELİŞİM ve MOTİVASYON odaklı kurumsal eğitim ve etkinlikler düzenlemektedir. Talep eden kurumun beklentileri ve ihtiyaçları özel içeriğinin ve program akışının şekillenmesinde bizim için yönlendirici ve hassas bir unsurdur. Deneyimsel öğrenme metodolojisi ile yürütülen FARKINDALIK, GELİŞİM ve MOTİVASYON programları modüler bir yapıda olup konularında uzman ve yetkin eğitmenler tarafından yürütülür.
dsm training RE-FRESH etkinliklerimiz bireysel katılıma açık programlardır.

KURUMSAL YÜZÜMÜZ

1994 yılından bu yana çok sayıda ulusal ve uluslararası kurumlara DENEYİMSEL ÖĞRENME yaklaşımı ile kişisel gelişim içerikli ve motivasyon odaklı özel projeler sunmaktayız.

Uzman kadromuz, değerli eğitmenlerimiz, zengin aktivite havuzumuz ve deneyimsel öğrenme alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile amacımız kurum çalışanlarına kaliteli, profesyonel hayata yönelik pozitif bir tutum geliştiren bir hizmet sunmaktır.

dsm training Experiential Education Europe Birliği’nin aktif üyesi olup, 2005 yılında EEE Türkiye konferansının ev sahipliğini yapmıştır.

İÇ YÜZÜMÜZ
Bizce; “oyun oynamak ciddi bir iştir”. İşimizi ciddiye alıyoruz ve yaptıklarımızı çoşku, enerji ve samimiyet ile gerçekleştiriyoruz.

Takım olmanın önemine inanıyoruz ve aramızda ki iletişimi her daim sıcak ve güçlü tutmak için çaba gösteriyoruz.

Birbirimize saygı ve anlayış ile yaklaşmanın önemini biliyoruz ve önemsiyoruz. Keyifli ve huzurlu bir çalışma ortamı bizim için olmazsa olmaz. Üretkeniz ve hizmet vermeyi seviyoruz.

Yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz keyifli çalışmalar hakkında detaylı bilgiyi web sitemizin galeri/ haberler sayfaları altında sizlerle paylaşıyoruz.

Deneyimlerin Somutlaştığı Merkez

dsm training deneyimsel öğrenme metodolojisi ile Farkındalık, Gelişim ve Motivasyon programları düzenlemektedir.