Haberler

17 Mart 2018MM GRAPHIA

Isınma aktivitesi ile başladığımız, nefes egzersizleriyle devam ettiğimiz 300 kişilik MM Graphia ekibiyle farkındalık dolu bir gün geçirdik.

24 Şubat 2018ANADOLU ETAP

Anadolu Etap ile gerçekleştirdiğimiz ‘Başarı Yolu’ aktivitesinde başarıya giden yolun takımdaşlık olduğu vurgusunu bizimle deneyimledikleri için çok teşekkür ederiz.

23 Şubat 2018ALD AUTOMOTIVE

ALD Automotive yıl sonu toplantısında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Söz, müzik, beste alanında yarışan katılımcılarla çok keyifli bir gün geçirdik.

22 Şubat 2018IQVIA

Dönem sonu toplantılarında 240 kişilik Iqvia ekibi ikinci kez tek ses olmanın keyfini bizimle deneyimledi. Teşekkürler IQVIA.

22 Şubat 2018ANADOLU ETAP

En iyi tasarımı ben yaparım, hedefi tutturur ekibimle tüm puanları toplarım diyen Anadolu Etap ailesine teşekkürlerimizle.

19 Şubat 2018GROUPE SEB

Kendimize ait bir televizyon kanalımız olmaz mı dediler bizler de yayın akışlarının içerisinde olmaktan keyif aldık. Teşekkürler GROUPE SEB!

13 Ocak 2018MECHSOFT

‘Köprü’ oyununda aynı hedefe doğru iletişimle gidebilmenin önemini ve verdiği keyfi deneyimleyerek öğrenip harika bir gün geçirdik. Mechsoft ailesine teşekkürler !

11 Ocak 2018BOSCH

Bursa Bosch Evi’nde katılımcılarımızla beraber ekip filmini çektik ve film afişlerini tasarladık. Kıyasıya mücadelenin sonunda Oscarlar sahiplerini buldu.

10 Ocak 2018BOYNER

Tüm mağaza müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz dev puzzle aktivetemizde ‘Boyner Seninle Güzel’ diyerek keyifli saatler geçirdik. Teşekkürler Boyner.

5 Ocak 2018CITI BANK

Hoşgeldin bahar, merhaba yeni yıl ! Dileklerinizi bizimle tuttuğunuz için teşekkürler Citibank.